Jsme v tom společně - projekt 6.B
Jsme v tom společně - projekt
v rámci boje proti šikaně, ať už fyzické nebo psychické se zúčastnila třída 6.B tohoto projektu, který vyhlásili ve spolupráci PČR , Územní odbor Kladno a MP Kladno za podpory statutárního města Kladna.
Ve třídě jsme společně ztvárnili židli tak, aby bylo vidět, že bojujeme proti šikaně. Tato židle bude následně ve třídách sloužit jako odměna pro žáka, který pomůže, nebo se zastane, něco záslužného udělá pro kolektiv a tím přispěje v boji proti šikaně.
Židle budou následně vystaveny v OC Central Kladno od 10.5.2023 do 24.5.2023, kde v dané době proběhne online hlasování veřejnosti. Výherci budou obesláni do 31.5.2023, kdy zároveň proběhne veřejné vyhlášení vítězů a předání cen, prvním třem nejlepším kolektivům v OC Central Kladno.
Publikováno dne: 09. 05. 2023