Termíny atletických závodů 2019

  • Žáci sportovních tříd jsou dle nastavených pravidel Českého atletického svazu povinni splnit 10 startů za
    rok ( start v jedné disciplině= 1 start), mladší žáci musí splnit ještě navíc pětiboj.
  • Oddílové závody a další vložené závody se rodiče dozví v dostatečném předstihu dle individuálních
    startů.

Kategorie DOROST ( ročník narození 2002/ 2003):

  • 7.1.    Oddílový halový čtyřboj- všichni
  • 12.1.   Krajský přebor jednotlivců – Strahov- všichni
  • 28.1.   Oddílové halové závody- všichni
  • 10.2.   Mistrovství ČR v chůzi- vybraní
  • 14.3.   Oddílový přebor v přespolním běhu- všichni
  • 23.3.   Krajský přebor v přespolním běhu- Čáslav- vybraní
  • 30.3.   Mistrovství ČR v přespolním běhu- Mladá Boleslav- vybraní
  • 18.4.   Zahajovací oddílové závody- všichni
  • 5.5.     1. kolo družstev- Kladno- všichni
  • 11.5.   Krajský přebor jednotlivců- všichni
  • 18.5.   1. kolo II. ligy družstev mužů a žen- vybraní
  • 25.5.   2. kolo družstev- Kolín- všichni
  • 8.6.     2. kolo II. ligy družstev mužů a žen- vybraní
  • 22.6.   3. kolo II. ligy družstev mužů a žen- vybraní
  • 28.- 30.6. Mistrovství ČR jednotlivců- Olomouc- vybraní
  • 24.8.   4. kolo II. ligy družstev mužů a žen- vybraní
  • 31.8.   3. kolo družstev- Stará Boleslav- všichni
  • 14.9.   Mistrovství Čech družstev- vybraní

Každý žák je povinen zúčastnit se nejméně 8 závodů a splnit 10 startů v celé sezóně!!!

Kategorie STARŠÍ ŽACTVO  ( ročník narození 2004/ 2005):

  • 3.1.     Novoroční oddílový přespolní běh- všichni
  • 7.1.     Oddílový halový čtyřboj- všichni
  • 13.1.   Krajský přebor jednotlivců- Strahov- všichni
  • 28.1.   Oddílové halové závody- všichni
  • 8.- 10.2. Mistrovství ČR ve vícebojích- Praha- Stromovka- vybraní
  • 10.2.   Mistrovství ČR v chůzi- vybraní
  • 2.-3.3. Mistrovství ČR jednotlivců v hale- Ostrava- vybraní
  • 14.3.   Oddílový přebor v přespolním běhu- všichni
  • 23.3.   Krajský přebor v přespolním běhu- Čáslav- vybraní
  • 30.3.   Mistrovství ČR v přespolním běhu- Mladá Boleslav- vybraní
  • 28.4.   1. kolo družstev- Kladno- všichni
  • 12.5.   Krajský přebor jednotlivců- Kladno- všichni
  • 24.5.   2. kolo družstev- Kladno- všichni
  • 31.5.- 2.6. Mistrovství ČR ve vícebojích- Zlín- vybraní
  • 14.6.   3. kolo družstev- Slaný
  • 23.- 28.6. Letní olympiáda dětí a mládeže- Jablonec n. Nisou- vybraní
  • 1.9.    Finále Krajského přeboru družstev- Beroun- všichni
  • 14.9.  Mistrovství Čech družstev- vybraní
  • 20.- 22.9. Mistrovství ČR jednotlivců- Kolín- vybraní
  • 5.10.   Mistrovství ČR družstev- vybraní
  • 14.12. Mezikrajové utkání družstev- Ostrava- vybraní

Každý žák je povinen zúčastnit se nejméně 6 závodů a splnit 10 startů v celé sezóně!!!

Kategorie MLADŠÍ ŽACTVO ( ročník narození 2006/ 2007):

  • 3.1.   Novoroční oddílový přespolní běh- všichni
  • 7.1.   Oddílový halový čtyřboj- všichni
  • 28.1. Oddílové halové závody- všichni
  • 2.2.   Krajský přebor jednotlivců- Strahov- vybraní
  • 14.3. Oddílový přebor v přespolním běhu- všichni
  • 23.3. Krajský přebor v přespolním běhu- Čáslav- vybraní
  • 30.3. Mistrovství ČR v přespolním běhu- Mladá Boleslav- vybraní
  • 2.5.  Oddílový přebor v pětiboji- všichni
  • 10.5. Krajský přebor v pětiboji- Slaný- vybraní
  • 19.5. 1. kolo soutěže družstev- Beroun- všichni
  • 31.5.- 2.6. Mistrovství ČR v pětiboji- Zlín- vybraní
  • 7.6.   2. kolo soutěže družstev- Kladno- všichni
  • 9.6.   Mezikrajové utkání družstev- vybraní
  • 15.6.  Krajský přebor jednotlivců- Stará Boleslav- vybraní
  • 23.- 28.6. Letní olympiáda dětí a mládeže- Jablonec n. Nisou- vybraní
  • 6.9.   3. kolo soutěže družstev- Roztoky
  • 21.9.  Finále Krajského přeboru družstev- Kutná Hora, vybraní
  • 26.9.  Oddílový pětiboj- všichni

Každý žák je povinen zúčastnit se nejméně 6 závodů a splnit 10 startů v celé sezóně!!!