Pedagogický sbor

Pedagogický sbor 2018/2019 – červen 2019

 

Pedagogický sbor 2017/2018 červen 2018

 

 

JménoVyučované předmětyE-mail
Řed. školy: Mgr. Vocelková Hanavzd.: Přf UP - vyučuje M, Fy, výchovný poradce pro 2.streditel@5zskladno.cz
Zást.ř.: Mgr. Vidunová Blankavzd.: Pdf UK vyučuje - Vo, D+ FIEzastupcereditele@5zskladno.cz
Mgr. Aulíková Lenka1.stupeň
sbor
aulikova@5zskladno.cz
Brzáková Milušeasistentka pedagogabrzakova@5zskladno.cz
Mgr. Čermáková Martina1.st.
speciální pedagog školy , výchovný poradce pro 1. stupeň
cermakova.mar@5zskladno.cz
Mgr. Čermáková MichaelaMa-Fg -Infcermakova@5zskladno.cz
Mgr. Černá Simona1.st.cerna@5zskladno.cz
Čurdová Michaelaasistentka pedagogacurdova@5zskladno.cz
Mgr. Čuříková Alenacurikova@5zskladno.cz
Mgr. Domonkošová ŠárkaPř-Tv -Sh - Vo- Vzd - primární preventista 2.stdomonkosova@5zskladno.cz
Mgr. Dupačová Lucieškolní psychologdupacova@5zskladno.cz
Mgr. Fiala JanFy - Aj - Vo - Inf - Isfiala@5zskladno.cz
Mgr. Fritsch RobertTv-Z-Vo - Ap -Spfritsch@5zskladno.cz
Mgr. Fritsch VěraAj - Šj - Akfritschve@5zskladno.cz
Mgr. Fořtová Martina1.stfortova@zskladno.cz
Hlaváčková Petraasistentka pedagoga
Ing. Holubová PetraM - Ch - Fy - Voholubova@5zskladno.cz
Mgr. Horáková JaroslavaČjhorakova@5zskladno.cz
Mgr. Jágrová AlenaČj-D -Vojagrova@5zskladno.cz
Mgr. Jakoubek RostislavInf - IS - Sp (Inf)jakoubek@5zskladno.cz
Mgr. Jelínek Tomáš1.stupeňjelinek@5zskladno.cz
Mgr. Kohoutková ŠárkaD-Sp (Pp) - Vv - Fg - Vd kohoutkova@5zskladno.cz
Mgr. Kottnerová Ilona1.st.kottnerova@5zskladno.cz
Mgr. Kottová IrenaAjkottova@5zskladno.cz
Mgr. Kučerová LenkaAj - SAjkucerova@5zskladno.cz
Mgr. Nešvera Jakub Z-D-Sp (Pm) -Vonesvera@5zskladno.cz
Bc. Maglia JanAjmaglia@5zskladno.cz
Mgr. Macháčková KateřinaAj - Tv - Ak- Shmachackova@5zskladno.cz
Mgr. Markupová PavlaNj- Př-Vv-Vzdmarkupova@5zskladno.cz
Mgr. Mateová LenkaM- Z- Sp - Vo, výchovný poradce pro 2.stupeňmateová@5zskladno.cz
Melenová Michaelaasistentka pedagogamelenova@5zskladno.cz
Mgr. Mejtská PetraTv - Vo - Vzdmejtska@5zskladno.cz
Miškovská KláraČj - Hvmiskovska@5zskladno.cz
Pilařová JanaHv - sborpilarova@5zskladno.cz
Mgr. Plochová Radka1.st, primární preventista 1.stplochova@5zskladno.cz
Bc. Pokorný ŠtěpánHv - sborpokorny@5zskladno.cz
Pouzarová Kláraasistentka pedagogapouzarova@5zskladno.cz
Prokopová Miroslava1.stprokopova@5zskladno.cz
Mgr. Rájková RomanaTv -Z-Vo rajkova@5zskladno.cz
Mgr. Sládková IlonaČj- D - Vo - VvDssladkova@5zskladno.cz
Mgr. Smetanová VeronikaAj - Nj - Vo - Spsmetanova@5zskladno.cz
Mgr. Vyšínová VáclavaRj-Vv-Aj - VvDsvysinova@5zskladno.cz
Svobodová Kateřinavychovatelka asistentka pedagoga svobodova@5zskladno.cz
Bc. Sýkora MarekAjsykora@5zskladno.cz
DiS. Tatar IvanHv - flétna, flétnový soubortatar@5zskladno.cz
Mgr. Vránová Jaromíra1.st. - sborvranova@5zskladno.cz
Mgr. Veseloušová JanaM - Vo veselousova@5zskladno.cz
Veverka RomanHv - sborveverka@5zskladno.cz
Mgr. Zaplatílková LucieTv - Fy - Apzaplatilkova@5zskladno.cz
Mgr. Zdychová Ilona1.st. - Infzdychova@5zskladno.cz
Mgr. Žilková Eva1.st, výchovná poradkyně pro 1.st.zilkova@5zskladno.cz