Pozdravy ze Šlovic

Všichni účastníci soustředění pěveckých sborů ve Šlovicích zdraví domů. Počasí je nádherné, takže kromě tvrdé práce na vánočním repertoáru probíhá i koupání, hry a další odpočinkové činnosti.

Ve středu se hned ráno zpívalo a po svačině jsme vyrazili do lesa, kde byly pro děti připraveny soutěže zaměřené na hledání. Šikovnější družstvo dostalo sladkou odměnu, cena útěchy byla také sladká. Po poledním klidu bylo na programu opět koupání. Družstvo, které se zrovna nekoupalo si krátilo čekání hrou s obručemi – někteří se velmi zdokonalili )I KLUCI!!).

Po koupání a svačině jsme šli opět do lesa, tentokrát stavět domečky. Občas se objevil i mráček, proto se nám z lesa ani nechtělo.

Večer se 2. a 3. třída prošla do vesnice Šlovice. Večerka byla posunutá, starší děti si připravily pro 1. stupeň noční bojovku. Děti chodily po pokojích ( po 4), nikdo se nebál, protože nám na cestu krásně svítil úplněk a hvězdy.

Ve čtvrtek nebylo po mráčku ani památky. 2. stupeň vyrazil na výlet na zříceninu hradu Týřov (méně zdatní jedinci zůstali a fungovali jako asistenti u malých dětí). Berušky se věnovali sportu – vyzkoušeli si líný tenis, vrchní přihrávku (zvládli úplně všichni!!) a házení ringo kroužkem.

Po poledním klidu nás čeká koncert, koupání a  po večeři karneval. Už se všichni těšíme domů.

koupani-1 rozcvicka-1 rozcvicka-2 zpivani-1 zpivani-2

20160912_122549

 

disco-1 rozcvicka-1 rozcvicka-2 zpivani-1 zpivani-2

20160912_122605