Informace Škola v přírodě – Svor 2014

Termín : 18. 6. – 25. 6. 2014                        Adresa objektu: RS Star Line

Svor 8

471 51

 

Podrobnější informace o středisku –

http://www.starline.cz/rekreacni-stredisko-svor.php

 

Odjezd ve středu dne 18.6. 2014, přistavení busů ve 14:30 hod., odjezd cca v 15:00

hod.

 

ODJEZD OD ŠKOLY:

 

Autobus č.1    3.A, 6.B     

 

Autobus č.2    4.A, 5.A, 5.C   

 

ODJEZD OD GARÁŽÍ:

 

Autobus č.3   6.A, 8.A, 7.B

 

Autobus č.4    8.B., 9.B    + ŽÁKYNĚ Jana Moreová a Michala Havelková

                                                            

 

Návrat zpět ve středu dne 25.6. 2014 mezi 12:30 – 13:00 hod.

 

Seznam povinných a doporučených věcí:

 

Každé dítě musí mít povinně: boty na běhání (na míčové hry), nepromokavou obuv (holinky, outdoorová obuv, goratex), pantofle nebo sandály (na přezutí do klubovny či na pokoj), nepromokavou bundu s kapucí (nebo pláštěnku), pokrývku hlavy (ochrana před sluncem), 2x oblečení vhodné na sport a hry v lese, a to na teplé i chladné počasí (kraťasy, trička, tepláky, svetr), oděv na spaní, láhev na pití (od 0.5 l do 1 litru), funkční baterku. Nebude-li dítě něčím z výše uvedeného vybaveno, může se stát, že se proto nezúčastní některého z programů.

Doporučené věci: kalhoty, triko s dlouhým rukávem nebo mikina, několik triček s krátkým rukávem, dostatek spodního prádla a ponožek, dostatek kapesníků, 2x teplé ponožky, ručník, toaletní potřeby (zejména mýdlo, kartáček na zuby, pasta na zuby), sluneční brýle, psací potřeby, plátěný pytel na špinavé prádlo, příruční zavazadlo vhodné na výlety, učební pomůcky dle zadání učitele. Dále je možné si s sebou vzít hračku, knížku, hudební nástroj nebo společenskou hru. Dětem, které jsou ubytovány v chatičkách, doporučujeme vzít si s sebou vlastní spacák. Pro účely celopobytové hry oceníme, když si děti případně přivezou na výtvarnou etapu různé krabičky, bavlnky, korálky..

Věci dětem sbalte do kufru (lze umístit do úložného prostoru postele nebo pod postel). Mladší děti je třeba důkladně seznámit s obsahem zavazadla; seznam věcí je dobré jim vylepit na vnitřní stranu víka kufru. Provozovatel neručí za cennosti, které si dítě s sebou na tábor přiveze. Mobilní telefony nedoporučujeme z důvodu možných krádeží, nejsou vhodné ani z psychologického hlediska.

 

Dokumenty potřebné pro školu v přírodě :

 

– Zdravotní posudek způsobilosti dítěte  platný na celou dobu pobytu ( mají je u sebe třídní

učitelé, kteří zkontrolují platnost )

– Písemné prohlášení zákonného zástupce (tzv. bezinfekčnost) –  datum nesmí být starší

než  24 hodin

– Kopie kartičky zdravotního pojištění.