Halové mistrovství ČR a úspěchy našich žáků

Skvělými výkony se blýskly žákyně naší školy na halovém Mistrovství ČR, konaném v Jablonci nad Nisou ve dnech 28.2. a 1.3. 2015!

Adéla Jiránková si vylepšila osobní rekordy v běhu na 60m- ve finále skončila s časem 8,11s. na 8. místě a ve skoku dalekém, kde s výkonem 514 cm skončila 7., pouhých 9 centimetrů od bronzové medaile!

Klára Červenková si z Jablonce odvezla nepopulární „bramborovou“ medaili, skončila ve skoku vysokém na 4.místě, ale také s vylepšeným osobním maximem- 162 cm.

Dále se Mistrovství zúčastnila Kateřina Rydlová, startovala v běhu na 800m, ale ani vylepšení jejího osobního rekordu 2:31,58 min. bohužel nestačilo na postup do finále.

Smůlu si vybrala Tereza Čurdová, v běhu na 60m překážek měla svým časem na jasný postup do finále, ovšem nevyšel jí náběh na první překážku a závod nedokončila. Tak snad příště!

Všem atletkám gratulujeme!!!

 

 

Za zmínku také stojí účast Denisy Chocholové a Tomáše Javůrka na halovém MČR dorostu a juniorů, konaném v pražské Stromovce 15. a 16. února. Denisa startovala v běhu na 60m překážek, Tomáš skončil 10. ve skoku o tyči, výkonem 325 cm. Také gratulujeme!