Atletika – Přebor Středočeského kraje – žactvo

Krajské přebory staršího a mladšího žactva se uskutečnily 13.1. a 2.2. 2019 v Praze v přetlakové hale na Strahově. Z žáků naší školy se zúčastnila většina studentů sportovních tříd s těmito výsledky:

STARŠÍ ŽÁCI:

Jan Hospodár

  • skok o tyči:  3.místo – 212 cm
  • 60m přek.: 10,98s

Michal Polák

  • štafeta 4x200m: 1. místo ( dále Ullmann, Dvořák, Nerad)
  •  60m: 8,64s
  • 150m: 20,54s

Štěpán Nerad

  • štafeta 4x200m: 1. místo
  • 60m: 1.místo finále B- 7,89s (rozběh 7,93s)
  • 150m: 4. místo- 18,84s

Jan Podubecký

  • vrh koulí 4kg: 4. místo- 10,64m

Martin Kraček

  • 60m: 9,04s
  • vrh koulí 4 kg: 9,66m

Anton Yushkov

  • 60m: 9,30s
  • vrh koulí 4kg: 7,94m

Viktor Bulant

  • vrh koulí 4kg: 7,18m

STARŠÍ ŽÁKYNĚ:

Nicole Hůlová

  • 60mpřek.: 2.místo- 9,61s
  • skok daleký: 8. místo- 478cm
  • 150m: 20,70s

Tereza Pavelková

  • štafeta 4x200m: 1. místo  (dále Lamačová, Somrová, Vlková)
  • 60m: 4.místo- 8,45s
  • skok daleký: 7. místo- 480cm

Adéla Alexová

  • 60m: 8,84s
  • 800m: 2:47,27

Viktorie Neradová

  • 60m: 8,93s
  • 150m: 22,02

Daniela Cívková

  • 60m: 8,88s
  • 60mpřek.:11,07s

Veronika Leváková

  • 60m: 9,03s
  • 300m: 51,38s

Nikola Cepáková

  • 60m: 9,21s
  • 150m: 22,54s

Barbora Šťastná

  • 60m: 9,43s
  • 300m: 51,38s

Ema Tlacháčová

  • 60m: 9,49s

Kateřina Tůmová

  • 60m: 9,18s
  • 800m: 2:51,50

Natálie Dostálová

  • 60m: 9,47s.
  • vrh koulí 3kg: 6,95m

Tereza Bartíková

  • 60mpřek.: 10,99s
  • 150m: 22,89s

Kateřina Vlasatá

  • 300m: 53,70s
  • 150m: 23,45s

Adéla Brichtová

  • 60m: 8,79s
  • 300m: 48,77s

Zuzana Vavříková

  • 60m: 10,11s
  • 150m: 24,88s

Kateřina Rajdlová

  • 60m: 10,08s

Kristýna Zaťková

  • 800m: 3:00,47

Anežka Znamenáčková

  • vrh koulí 3 kg: 8,56m

MLADŠÍ ŽÁCI:

štafeta 4x200m: 3. místo ( Bacílek, Soukup, Herbs, Donynets)!

Matěj Bacílek

  • 60m: 6.místo- 8,75s ( rozběh 8,86s)
  • 800m: 2:41,13

Adam Hůla

  • 60m: 9,46s
  • 800m: 2:38,00

David Nežerný

  • 60m: 3. místo finále B- 8,95s. ( rozběh 9,02s)
  • skok daleký: 341cm, 150m: 22,97s

Martin Donynets

  • 60m: 4. místo finále B- 8,97s ( rozběh 8,99s)

Lucas Cardoso

  • 60m: 9,08s
  • 150m: 22,13s

Filip Škubal

  • 60m: 9,47s
  • 800m: 2:52,20
  • 150m: 23,36s

Petr Šidík

  • 60m: 9,36s
  • 150m: 24,11s

Stanislav Procházka

  • 60m: 10,05s
  • vrh koulí 3 kg: 7,27m

Daniel Zemek

  • 60m: 10,10s
  • 800m: 2:53, 20

Jakub Velíšek

  • 60m: 9,49s
  • 800m: 2:54, 61

Marek Najman

  • 60m: 9,73s
  • 150m: 23,89s

Václav Herbs

  • 60m: 9,14s
  • 800m: 2:42,44

Lukáš Mišík

  • 60m: 9,27s
  • 150m: 21,88s

Daniel Soukup

  • 6ompřek.: 11,52s
  • 150m: 22,11s

Rudolf Selichar

  • 60mpřek.: 12,25s
  • 150m: 23,01s

Ondřej Šátek

  • vrh koulí 3kg: 8,04m

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

štafeta 4x200m: 1. místo ( Hassmannová, Macáková, Čermáková, Káňová)

Tereza Hassmannová

  • 60m: 3. místo- 8,39s ( rozběh 8,47s)
  • 150m: 3. místo- 20,74s

Lenka Berková

  • skok vysoký: 2. místo- 142cm
  • 60mpřek.- 12,53s
  • 150m- 24,83s

Anna Hrušková

  • 60m: 9,66s
  • 800m: 2:56,51

Rozálie Lebdušková

  • 60m: 9,47s
  • 60mpřek.: 12,16s
  • 150m: 23,84s

Eliška Dubská

  • 60m: 9,45s
  • 150m: 23,24s

Kateřina Macáková

  • 60m: 8,94s
  • 150m: 22,09s

Kristýna Peterková

  • 60mpřek.: 11,78s
  • 150m: 22,87s

Veronika Hovorková

  • 800m: 3:02,49
  • 150m: 24,49s

Barbora Šrámková

  • 60m: 10,23s
  • 60mpřek.: 14,06s
  • 150m: 27,88s

Barbora Lapuníková

  • 60m: 9,73s
  • vrh koulí 2 kg: 6,78m

Alžběta Šteflová

  • 60m: 10,00s
  • 150m: 25,08s

K medailím i novým osobním rekordům gratulujeme!!!