Pedagogický sbor

JménoVyučované předmětyE-mail
Řed. školy: Mgr. Vocelková Hanavzd.: Přf UP - vyučuje M, výchovný poradce pro 2.streditel@5zskladno.cz
Zást.ř.: Mgr. Vidunová Blankavzd.: Pdf UK vyučuje - Vo, Fg, FJzastupcereditele@5zskladno.cz
Mgr. Jaroslava BlohoňováDblohonova@5zskladno.cz
Mgr. Čechová HelenaAj - Communicationcechova@5zskladno.cz
Mgr. Čermáková Martina1.st.
speciální pedagog školy
cermakova.mar@5zskladno.cz
Mgr. Čermáková MichaelaMa-Ch-Mscermakova@5zskladno.cz
Mgr Černá Simona1.st.cerna@5zskladno.cz
Mgr. Čuříková AlenaTv - Aj - Sv - Ch - Vzd - Vocurikova@5zskladno.cz
Mgr. Domonkošová ŠárkaPř-Tv - primární preventistadomonkosova@5zskladno.cz
Mgr. Dupačová Lucieškolní psychologdupacova@5zskladno.cz
Bc.Fiala JanFy-Aj- Inf- Spfiala@5zskladno.cz
Mgr. Fritsch RobertTv-Z-Sv-Sp-Inffritsch@5zskladno.cz
Bc.Fořtová Martina1.stfortova@zskladno.cz
Harigelová LenkaHvharigelova@5zskladno.cz
Mgr. Horáková JaroslavaČjhorakova@5zskladno.cz
Mgr. Jágrová AlenaČj-Djagrova@5zskladno.cz
Mgr. Katič Věra1.st - Vokatic@5zskladno.cz
Mgr. Kohoutková ŠárkaD-Vv-Vo-Sp-Vd-Fgkohoutkova@5zskladno.cz
Mgr. Kotvová JanaM-Fg-Svkotvova@5zskladno.cz
Mgr. Kottnerová Ilona1.st.kottnerova@5zskladno.cz
Mgr. Kučerová LenkaAj - Communicationkucerova@5zskladno.cz
Mgr. Nešvera Jakub Z-D-Sp-Vzdnesvera@5zskladno.cz
Mgr. Markupová PavlaNj- Př-VV-Vzd-Vomarkupova@5zskladno.cz
Mgr. Mateová LenkaM-Vo, výchovný poradce pro 2.stupeňmateová@5zskladno.cz
Mgr. Mekiňa LukášHv - sbormekina@5zskladno.cz
Mgr. Míšková VěraAj-Šj-Vomiskova@5zskladno.cz
Mgr. Motyčková Hana1.st.motyckova@5zskladno.cz
Mgr. Moučková EvaHv - sbormouckova@5zskladno.cz
Mgr. Plochová Radka1.stplochova@5zskladno.cz
Mgr. Rájková RomanaTv -Z-Sv-Vzdrajkova@5zskladno.cz
Prokopová MiroslavaVVprokopova@5zskladno.cz
Mgr. Sládková IlonaČj-Dsladkova@5zskladno.cz
Mgr. Sobolíková VáclavaRj-Vv-Aj-Vosobolikova@5zskladno.cz
Mgr. MgA.Šandová Alena1.st - sborsandova@5zskladno.cz
Šťastná MichaelaAjstastna@5zskladno.cz
DiS. Tatar Ivanflétna, flétnový sbortatar@5zskladno.cz
Mařík OndřejFymarik@5zskladno.cz
Mgr. Vránová Jaromíra1.st. - sborvranova@5zskladno.cz
Mgr. Zdychová Ilona1.st. - Infzdychova@5zskladno.cz
Mgr. Žilková Eva1.st, výchovná poradkyně pro 1.st.zilkova@5zskladno.cz