Výsledky okresního kola soutěže v AJ

David Olar, žák naší 8.C,  získal 5. místo, Mirek Rim ze 7.A místo 11. Gratulujeme.

Celkové výsledky ve všech kategoriích a počty bodů jsou uvedeny v následující tabulce.

 

Výsledky okresního kola soutěže v AJ – kategorie I.A, I.B, II.A, II.B  okres Kladno    18. února 2015, 4. ZŠ Kladno
     
Kategorie I.A:  
1. místo: Jan Cinybulk   6. ZŠ Kladno   122 bodů
2. místo: Alice Neradová 10. ZŠ Kladno 90,5 bodů
3. místo: Tereza Galušková 1. ZŠ Kladno 82 bodů
4. místo: Jan Franta ZŠ Unhošť 66 bodů
5. místo: Alexandr Belčenko ZŠ Montessori 63 bodů
6. místo: Tereza Procházková 11. ZŠ Kladno 58 bodů
7. místo: Šimon Kalina ZŠ Velvary 57 bodů
8.- 9. místo: Igor Janjič 7. ZŠ Kladno 55,5 bodů
Tomáš Formánek 3. ZŠ Slaný 55,5 bodů
10. místo: David Klier 2. ZŠ Slaný 54 bodů
11. místo: Miroslav Rim 5. ZŠ Kladno 49 bodů
12. místo: Michaela Čurillová 8. ZŠ Kladno 47 bodů
13. místo: Rostislav Kvarda 14. ZŠ Kladno 46,5 bodů
14. místo: Marek Nový ZŠ Vinařice 46 bodů
15. místo: Daniela Černá 4. ZŠ Kladno 44,5 bodů
16. místo: David Dvořák ZŠ Buštěhrad 42 bodů
17. místo: David Fiedler 1. ZŠ Slaný 32,5 bodů
Kategorie I.B:
1. místo: Marek Mika   Gymnázium Kladno   109,5 bodů
2. místo: Vanda Rusková Sport. gym. Kladno 86,5 bodů
3. místo: Dalibor Michna Gymnázium Slaný 70,5 bodů
Kategorie II.A:
1. místo: Boris Velkov   10. ZŠ Kladno   179 bodů
2. místo: Jana Součková 1. ZŠ Kladno 176 bodů
3. místo: Tomáš Lacina 3. ZŠ Slaný 175 bodů
4. místo: Nikola Štrachová 14. ZŠ Kladno 170 bodů
5. místo: David Olar 5. ZŠ Kladno 167 bodů
6. místo Kateřina Miškovská 7. ZŠ Kladno 157 bodů
7. místo: Jaroslav Hrdina 1. ZŠ Slaný 149 bodů
8. místo: Michal Procházka 8. ZŠ Kladno 139 bodů
9. místo: Ondřej Hájek ZŠ Unhošť 128 bodů
10. místo: Zuzana Nováková 2. ZŠ Slaný 126 bodů
11. místo: Lukáš Keller ZŠ Zvoleněves 123 bodů
12. místo: Denisa Ševčíková ZŠ Vinařice 122 bodů
13. místo: Jakub Rohla ZŠ Buštěhrad 118 bodů
14.-15. místo: Barbora Štěpánková 4. ZŠ Kladno 103 bodů
Matěj Souček 12. ZŠ Kladno 103 bodů
16. místo: Dominik Bečvář ZŠ Zlonice 93 bodů
17. místo: Petr Vedral ZŠ Velvary 76,5 bodů
18. místo: Jakub Antušák 11. ZŠ Kladno 76 bodů
19. místo: Tereza Lagová ZŠ Lány 65 bodů
20. místo: Daniel Toncar 9. ZŠ Kladno 58 bodů