Kontakty

Adresa:Moskevská 2929, 27204 Kladno
GPS:50°8'18.76"N,14°4'37.11"E
Telefon:312 261 500
Telefon/Fax:312 262 053
Telefon ředitelka:312 262 100
Telefon hala:312 262 101
Telefon školní jídelna:312 263 526
E-mail:info@5zskladno.cz, reditel@5zskladno.cz
IČO:48704148
Zřizovatel:Statutární město Kladno
Podatelna:Úřední hodiny:
Po: 7 - 12
St: 7-12
Čt: 13-15.30
Lze podávat dokumenty ve tvaru:word, excell, pdf

Kontakty na zaměstnance

JménoFunkce/PopisTelefonE-mail
Mgr. Vocelková Hanaředitelka školy
výchovný poradce pro 2.st
312 261 500, provolba 22
601 566 354
reditel@5zskladno.cz
Mgr. Vidunová Blankazástupkyně ředitelky312 261 500, provolba 23
728 589 873
zastupcereditele@5zskladno.cz
Mgr. Jaroslava Blohoňovápedagogblohonova@5zskladno.cz
Mgr. Čechová Helenapedagog312 261 500, provolba 25cechova@5zskladno.cz
Mgr. Čermáková Martinaspeciální pedagog školy cermakova.mar@5zskladno.cz
Mgr. Čermáková Michaelapedagog312 261 500, provolba 27cermakova@5zskladno.cz
Mgr Černá Simonapedagogcerna@5zskladno.cz
Mgr. Čuříková Alenapedagog312 261 500, provolba 24curikova@5zskladno.cz
Mgr. Domonkošová Šárkaprimární preventista312 261 500, provolba 25domonkosova@5zskladno.cz
Mgr. Dupačová Lucieškolní psychologdupacova@5zskladno.cz
Bc. Fiala Janpedagog312 261 500, provolba 24fiala@5zskladno.cz
Mgr. Fritsch Robertpedagog312 261 500, provolba 24fritsch@5zskladno.cz
Bc.Fořtová Martinapedagogfortova@zskladno.cz
Harigelová Lenkapedagogharigelova@5zskladno.cz
Mgr. Horáková Jaroslavapedagoghorakova@5zskladno.cz
Mgr. Jágrová Alenapedagog312 261 500, provolba 27jagrova@5zskladno.cz
Mgr. Katič Věrapedagogkatic@5zskladno.cz
Mgr. Kohoutková Šárkapedagog312 261 500, provolba 26kohoutkova@5zskladno.cz
Mgr. Kotvová Janapedagog312 261 500, provolba 27kotvova@5zskladno.cz
Mgr. Kottnerová Ilonapedagogkottnerova@5zskladno.cz
Mgr. Kučerová Lenkapedagog312 261 500, provolba 25kucerova@5zskladno.cz
Mgr. Nešvera Jakub pedagog312 261 500, provolba 25nesvera@5zskladno.cz
Mgr. Markupová Pavlapedagog312 261 500, provolba 27markupova@5zskladno.cz
Mgr. Mateová Lenkapedagog
výchovný poradce pro 2.stupeň - kariérové poradenství
312 261 500, provolba 27mateova@5zskladno.cz
Mgr. Mekiňa Lukášpedagogmekina@5zskladno.cz
Mgr. Míšková Věrapedagog312 261 500, provolba 25miskova@5zskladno.cz
Mgr. Motyčková Hanapedagogmotyckova@5zskladno.cz
Mgr. Moučková Evapedagogmouckova@5zskladno.cz
Mgr. Plochová Radkapedagogplochova@5zskladno.cz
Mgr. Rájková Romanapedagog312 261 500, provolba 24rajkova@5zskladno.cz
Prokopová Miroslavapedagogprokopova@5zskladno.cz
Mgr. Sládková Ilonapedagog312 261 500, provolba 26sladkova@5zskladno.cz
Mgr. Sobolíková Václavapedagog312 261 500, provolba 26sobolikova@5zskladno.cz
Mgr. MgA.Šandová Alenapedagogsandova@5zskladno.cz
Šťastná Michaelapedagogstastna@5zskladno.cz
DiS.Tatar Ivanpedagogtatar@5zskladno.cz
Mařík Ondřejpedagogmarik@5zskladno.cz
Mgr. Vránová Jaromírapedagogvranova@5zskladno.cz
Mgr. Zdychová Ilonapedagogzdychova@5zskladno.cz
Mgr. Žilková Evapedagog
výchovná poradkyně pro 1.st.
zilkova@5zskladno.cz
Baborová Věraúčetní
kancelář školy
724 384 273ucetni@5zskladno.cz
Zelenková Šárkapokladní
kancelář školy
724 384 273
728 589 873 (SMS zprávy)
pokladna@5zskladno.cz
Malík Jiřísprávce haly723 150 738
Prokopová Miroslavaškolní družina
vedoucí školní družiny
312 261 500, provolba 31
732 984 540
prokopova@5zskladno.cz
Humlová Janavychovatelka školní družinyhumlova@5zskladno.cz
Frolíková Marievychovatelka školní družiny, asistentka pedagogafrolikova@5zskladno.cz
Maroušková Evavychovatelka školní družinymarouskova@5zskladno.cz
Rudovská Naděždavychovatelka školní družinyrudovska@5zskladno.cz
Urbancová Petravedoucí školní jídelny312 263 526 (odhlášky obědů)
606 177 753 (obchodní partneři)